In het Stedelijk Museum van Amsterdam is de tentoonstelling Youth van de Duitse kunstenaar Anne Imhof te zien. Voor deze tentoonstelling zijn 2050 autobanden gebruikt, ter beschikking gesteld door Global Automotive Investments Holding, de moederorganisatie van onder andere Inter-Sprint en Van den Ban.

Global Automotive reageerde positief op het verzoek om de banden te mogen gebruiken: “Maatschappelijk betrokken zijn past goed binnen het beleid van de holding.”

Totaalinstallatie

Voor haar totaalinstallatie heeft Imhof de hele benedenverdieping het Stedelijk Museum van 1100 vierkante meter in gebruik genomen. In de tentoonstelling spelen geluid, licht en alledaagse objecten een belangrijke rol. Bezoekers dwalen door een doolhof van honderden lockers, watercontainers en autobanden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 december 2025
Vakgarage van der Horst sluit zich aan bij INDI: actuele data voor betere service
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
19 december 2025
Van Mossel Duitsland neemt leasevloot MisterGreen over
19 december 2025
Gerard Bolder voorzitter RAI Auto’s
19 december 2025
Resultaten autodealers iets beter in Q3
19 december 2025
Verkeersboetes sinds 2021 fors gestegen
Meest bekeken berichten
Recente reacties