Bij een grote brand die zaterdag rond 13.30 uur ontstond bij BVA Automotive in Amersfoort zijn volgens de brandweer meer dan honderd personenwagens verloren gegaan. Daaronder enkele Tesla’s die onlangs waren geveild.

Korpsen uit Amersfoort, Zeist en Utrecht waren aanwezig bij BVA Automotive om het vuur te bestrijden. Bij de brand kwam dikke zwarte rook uit het dak. Omwonenden werd geadviseerd deuren en ramen dicht te houden.

Grote hitte

Door de grote hitte in het gebouw moest worden gewacht met blussen totdat de brand uitslaand was. De omvang van de schade is nog niet vastgesteld. De brand woedde in de hal van BVA Automotive en is niet overgeslagen naar BVA Auctions. Het bedrijf laat weten vandaag (1 mei) ‘wegens omstandigheden’ niet telefonisch bereikbaar te zijn.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
15 mei 2026
ACM biedt bedrijven duidelijkheid over data delen met leidraad
15 mei 2026
Alle tools voor de lokale ondernemer
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
Meest bekeken berichten
Recente reacties