CA Auto Bank, een dochteronderneming van Crédit Agricole Consumer Finance, gaat financieringsoplossingen bieden aan de meer dan 150 dealers en de eindafnemers van AEC (importeur van Dodge en RAM) en AECSV (importeur van Cadillac, Chevrolet en GMC), twee dochterondernemingen van de AEC Group.

De financiële diensten die CA Auto Bank gaat verzorgen voor AEC variëren van leningen met termijnbetalingen tot leaseconstructies. “Wij zijn heel blij met deze overeenkomst, die de fundering legt onder een nieuwe strategische samenwerking met AEC Group en mede getuigt van de kennis en kunde die wij in bijna een eeuw verzameld hebben, naast enkele van de belangrijkste internationale automerken”, aldus Giacomo Carelli, ceo van CA Auto Bank.

Onafhankelijk

“Onze bank breidt haar bestand met belangrijke partners steeds verder uit, nu zij de krachten bundelt met AEC Group, een concern dat in Europa sterk vertegenwoordigd is, en open staat voor innovatie. Daarmee komen wij dichter bij ons doel om voor een groot aantal merken een onafhankelijke toonaangevende partij te worden in voertuigfinanciering en -verhuur in Europa.”

“Samenwerking met CA Auto Bank getuigt van onze passie om het altijd beter te doen. Wij verheugen ons op het ondersteunen van onze dealers en eindafnemers in de Benelux, Denemarken en Italië met dit nieuwe, flexibele aanbod”, aldus John Muratori, coo van AEC Group.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 mei 2026
Zelfrijdende auto in de fout? Fabrikant krijgt straks de boete
4 mei 2026
Clarios breidt batterijrecycling uit met overname Ecobat-locaties
4 mei 2026
Occasionmarkt april 2026: personenauto’s stabiel, bedrijfswagens onder druk
4 mei 2026
CLEVER DiagnostiX biedt nu OE-diagnose voor Zeekr-modellen
4 mei 2026
Vroeg of laat veel omhanden
1 mei 2026
Verkoop elektrische occasions verdubbelt
Meest bekeken berichten
Recente reacties