Gebruikers van de garagesoftware van Car-Systems kunnen nu onderhoud en reparaties uitvoeren volgens fabrieksspecificaties. Dit is mogelijk door de samenwerking met dataleverancier Haynes Pro.

De genoemde data-integratie maakt het nu mogelijk in Carsys op basis van kenteken of chassisnummer, een werkorder/offerte samen te stellen met de onderdelen van de preferente onderdelengrossier, voorzien van bruto en netto prijzen. Ook de benodigde afstelgegevens, handleidingen, reparatietijden en tekeningen die behoren bij het uit te voeren onderhoud zijn direct beschikbaar in de werkorder.

Carsys is een platform waarmee diverse activiteiten in uw bedrijf geautomatiseerd zijn zoals een offerte-, planning-, werkorder-, facturatie-, communicatie- en crm toepassing, speciaal toegespitst op het onafhankelijke autobedrijf. Een ervaren gebruiker maakt binnen een minuut op basis van kenteken en kilometerstand en/of leeftijd een offerte volgens het boekje.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 december 2025
Plan je moment!
12 december 2025
Ruim 100 euro verschil in kosten van laden
12 december 2025
Niet gedeeld, wel zelfrijdend
12 december 2025
Revisie krijgt eindelijk de aandacht die het verdient
11 december 2025
‘Voorkeur voor originele onderdelen daalt’
11 december 2025
Vijftig tinten aftersales
Meest bekeken berichten
Recente reacties