Carrosserie Techniek Nederland wordt per 1 oktober de voortzetting van Chief Equipment, maar dan uitgebreid met de producten van Car Bench en Fillon Technologies.

Het nieuwe bedrijf levert een compleet assortiment equipment en gereedschappen voor het schadeherstelbedrijf met als basis het voormalige assortiment van Chief Equipment met richt- en meetequipment. Daaraan toegevoegd is onder meer het universele mallensysteem van het Italiaanse Car Bench dat enige tijd van de Nederlandse markt geweest, maar nu door Carrosserie Techniek Nederland opnieuw op de Nederlandse markt wordt gelanceerd.

De directie van Carrosserie Techniek Nederland wordt gevoerd door Freek Ouwendijk.

Carrosserie Techniek Nederland is te zien op de beurs Auto Professioneel en Schadeherstel in Hardenberg op 19, 20 en 21 oktober.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 april 2026
Genesis opent eerste Europese dealervestiging in Almere
10 april 2026
Arval: Bedrijven niet klaar voor strengere regels verbrandingsmotoren
10 april 2026
CBS: 1 op de 5 auto’s heeft elektromotor
10 april 2026
De eeuwige zoektocht naar het juiste gereedschap
9 april 2026
Recordomzet WashTec in 2025
9 april 2026
Hier krijg je de meeste flitsboetes van Nederland
Meest bekeken berichten
Recente reacties