Carrosserie Techniek Nederland wordt per 1 oktober de voortzetting van Chief Equipment, maar dan uitgebreid met de producten van Car Bench en Fillon Technologies.

Het nieuwe bedrijf levert een compleet assortiment equipment en gereedschappen voor het schadeherstelbedrijf met als basis het voormalige assortiment van Chief Equipment met richt- en meetequipment. Daaraan toegevoegd is onder meer het universele mallensysteem van het Italiaanse Car Bench dat enige tijd van de Nederlandse markt geweest, maar nu door Carrosserie Techniek Nederland opnieuw op de Nederlandse markt wordt gelanceerd.

De directie van Carrosserie Techniek Nederland wordt gevoerd door Freek Ouwendijk.

Carrosserie Techniek Nederland is te zien op de beurs Auto Professioneel en Schadeherstel in Hardenberg op 19, 20 en 21 oktober.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 mei 2026
Volvo ziet ook in online verkoopmodel belangrijke rol voor dealer
18 mei 2026
Boekhorst en Openclaims willen schadeherstel verder digitaliseren
18 mei 2026
Prijs tweedehands elektrische auto in de lift
18 mei 2026
Q8 electric zet batterijopslag Intercel in tegen overbelast stroomnet
18 mei 2026
Het draait allemaal om communicatie
15 mei 2026
ACM biedt bedrijven duidelijkheid over data delen met leidraad
Meest bekeken berichten
Recente reacties