Carrosserie Techniek Nederland wordt per 1 oktober de voortzetting van Chief Equipment, maar dan uitgebreid met de producten van Car Bench en Fillon Technologies.

Het nieuwe bedrijf levert een compleet assortiment equipment en gereedschappen voor het schadeherstelbedrijf met als basis het voormalige assortiment van Chief Equipment met richt- en meetequipment. Daaraan toegevoegd is onder meer het universele mallensysteem van het Italiaanse Car Bench dat enige tijd van de Nederlandse markt geweest, maar nu door Carrosserie Techniek Nederland opnieuw op de Nederlandse markt wordt gelanceerd.

De directie van Carrosserie Techniek Nederland wordt gevoerd door Freek Ouwendijk.

Carrosserie Techniek Nederland is te zien op de beurs Auto Professioneel en Schadeherstel in Hardenberg op 19, 20 en 21 oktober.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 oktober 2025
Bosch Workshop Partner traint via LKQ Academy en Koskamp Opleidingen
16 oktober 2025
Automechanika start klassiekernetwerk
16 oktober 2025
RDC waarschuwt voor proefritfraude
16 oktober 2025
Gratis winterinspectie Hyundai
16 oktober 2025
Omzet Fastned plust 44 procent in Q3
15 oktober 2025
Hampsink sluit zich aan bij AllParts
Meest bekeken berichten
Recente reacties