Een dertigjarige Duitser gaat een half jaar de cel in na het plegen van diefstal bij autobedrijven in Emmen en Coevorden. Saillant is dat een van de getroffen handelaren de dader zelf wist op te sporen en klem te rijden, waarna de politie het kon overnemen.

De inbraken vonden afgelopen juli plaats, zo meldt RTV Drenthe. Er werden accu’s ontvreemd, maar ook is geld ontvreemd uit de stofzuigerautomaten bij wasstraten. Daarbij ging het steevast om bedragen onder de tien euro.

Klem gereden

Een van de getroffen ondernemers zag op de bewakingsbeelden een dief bij twee auto’s de motorkap openmaken. Met de accu’s onder de arm vertrok de dader in een Duits gekentekende auto. Diezelfde auto werd vervolgens al snel door de ondernemer in Emmen gezien en klem gereden. De politie nam het daarna over.

De dader is overigens eerder in ons land veroordeeld voor een straf van twee maanden die hij nog moet uitzitten. Ook in Duitsland heeft de dader een strafblad.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 augustus 2025
Al 450.000 meldingen ANWB Alarmcentrale
19 augustus 2025
Meestal rijdt de man naar vakantiebestemming
18 augustus 2025
Mijlpaal: 10 miljoen auto’s in Nederlands wagenpark
18 augustus 2025
VZR hekelt bijtellingsplan voor werkgevers
15 augustus 2025
Conti’s voor zelfrijdende voertuigen
15 augustus 2025
Hogere omzet, lagere winst Hankook
Meest bekeken berichten
Recente reacties