EMA automobielbedrijven in Venlo sluit zich aan als agent bij het landelijk schadenetwerk voor zwaar materieel van Max-Repair. De vestiging is vanaf nu een servicegericht steunpunt voor ieder merk.

Algemeen directeur Schenkelaars van EMA Automobielbedrijven: “Max-Repair geeft ons de mogelijkheid merkonafhankelijk voor alle klanten in de regio klaar te staan en heldere oplossingen te bieden voor schadeherstel. De markt van schadeherstel en de gebruikte materialen en onderdelen veranderen zeer snel. Dan is het goed om als agent deel uit te maken van een landelijke netwerk.”

EMA Automobielbedrijven Venlo is onderdeel van EMA in Eindhoven. Het bedrijf is al ruim 65 jaar partner van Mercedes-Benz voor zowel personenwagens, bestelwagens en trucks. EMA heeft ook vestigingen in Weert en Helmond. Max-Repair bestaat op dit moment uit tien schadeherstelbedrijven met 55 servicewerkplaatsen, inclusief drie reclamestudio’s en er werken zo’n 1.200 mensen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
15 januari 2026
Kreijne neemt Autoschade De Weerd over
15 januari 2026
PHE neemt twee AD-distributeurs over
Meest bekeken berichten
Recente reacties