Eric Wilbers (52 jaar) is per 1 januari in dienst getreden bij Wensink Automotive als operationeel directeur. Wilbers heeft een lange staat van dienst in de automotive sector, zowel bij het dealerbedrijf als bij de importeur. De afgelopen jaren is hij werkzaam geweest als manager operations bij Mercedes-Benz Nederland.

Wilbers wordt eindverantwoordelijke voor de aftersales-activiteiten van alle merken bij Wensink. Daarnaast behoort de aansturing van de Welgro-, bus- en schadeactiviteiten tot zijn takenpakket.

Wilbers treedt tevens toe tot de holdingdirectie van Wensink. Naast Wilbers bestaat deze uit Laurens Stigter (algemeen directeur), Hans van Eenennaam (commercieel directeur bedrijfswagens), Gert van Kooy (commercieel directeur personenwagens), Francis Arkes (financieel directeur) en Tako de Jong (marketingdirecteur).

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 juni 2026
Fastned opent eerste shop bij snellaadstation langs A2
9 juni 2026
Klanten willen langere garanties op occasion
9 juni 2026
Fietsendrager vaak niet automatisch meeverzekerd
9 juni 2026
Nieuwe Opel Astra komt opnieuw uit Rüsselsheim
9 juni 2026
VER en Vattenfall bundelen krachten rond laadervaring EV-rijders
9 juni 2026
‘Fietsen is mijn ultieme ontsnapping’
Meest bekeken berichten
Recente reacties