FCA Netherlands heeft onlangs tijdens haar jaarlijkse dealerbijeenkomst haar beste dealerbedrijven in het zonnetje gezet. Daarbij is Kien, met vestigingen in Arnhem, Nijmegen en Veenendaal, gekozen tot beste Alfa Romeo- en Jeep-dealer 2016. Autowinkel, met vestigingen in Woerden en Alphen aan den Rijn, is gekozen tot beste Fiat-dealer en Autobedrijf Udo uit Hengelo tot beste Mopar-dealer.

De titel beste Mopar-dealer heeft Autobedrijf Udo te danken aan de zeer goede verkoopresultaten op gebied van aftersales. Bovendien scoort het bedrijf hoog op gebied van klanttevredenheid. Autowinkel en Kien kregen hun respectievelijke titels voor de goede verkoopresultaten (sales én aftersales) en aan de hoge scores voor uitstraling, klanttevredenheid en loyaliteit.

Op de foto van links naar rechts: Willem Kien (directeur/eigenaar Kien), Cristiana Alicata (algemeen directeur FCA Netherlands), Christiaan Dols (merkenmanager FCA Netherlands) en Berend Jan Hoekman (manager netwerk FCA Netherlands).

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 oktober 2025
Webfleet zet AI in voor voorspellend onderhoud
29 oktober 2025
Clepa: Fabrieksterreinen, geen showrooms
29 oktober 2025
ETRMA heet voortaan Tyres Europe
29 oktober 2025
Eerste Philips LED-retrofitlamp met E-goedkeuringsmerk
28 oktober 2025
Chemie Auwa in duurzamer verpakking
28 oktober 2025
Guinness World Record voor Kia PV5 Cargo
Meest bekeken berichten
Recente reacties