Als gevolg van de nieuwe bijtellingsregels zijn er voor de zomervakantie bij Fleetselect veel meer auto’s op kenteken gezet dan anders. Juni was voor het online veilinghuis al een goede maand met 1.066 autowisselingen, maar juli tekende voor maar liefst een verhandeling van 1.433 voertuigen.

“Het waren natuurlijk veel retouren van auto’s die de laatste dagen van juni op naam zijn gezet, dus het beeld is nogal vertekend”, aldus Egge Selles van het autoportaal.

Binnen de b2b occasion-benchmark van juli, gaat de Skoda Roomster er vandoor met de eerste plaats in de top tien van auto’s met de hoogste gemiddelde opbrengst ten opzichte van de benchmark. De BMW X5 pakt de grootste bruto meeropbrengst bij de export en de Citroën C1 was het meest in trek bij bieders in de retail.

Vijf nieuwelingen

Sinds anderhalve maand levert Fleetselect 98 procent van de auto’s binnen drie werkdagen na de betaaldatum af. Daarnaast is het team opnieuw uitgebreid, dit keer met Suzanne Nellestijn (administratie), Mellanie van der Beek (online marketing) en drie nieuwe auto-inspecteurs.

Selles: “Marvin Dutour Geerling begon op 7 juli en neemt West-Brabant en Zeeland voor zijn rekening. Leroy Klomp begon een week later en doet Oost-Brabant en Limburg. Robin Suurling is vanaf 16 augustus onderweg als auto-inspecteur in Noord- en Midden-Nederland. Met deze nieuwe inspecteurs kunnen we in principe alle ingebrachte auto’s binnen twee werkdagen inspecteren.”

Download hier de occasion-benchmark van juli >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 mei 2026
Van Mossel groeit door naar 7,6 miljard euro omzet
5 mei 2026
Geotab breidt OEM-telematica uit met Polestar
5 mei 2026
ING: EV’s in de lift, beleid dreigt rem te vormen
5 mei 2026
‘Wij zijn de Hornbach van de ledverlichting’
4 mei 2026
Zelfrijdende auto in de fout? Fabrikant krijgt straks de boete
4 mei 2026
Clarios breidt batterijrecycling uit met overname Ecobat-locaties
Meest bekeken berichten
Recente reacties