Focwa Autopoetsbedrijven gaan samenwerken met de zusterverenigingen uit Engeland en Duitsland om hun kwaliteitspositie verder te versterken en beter op de internationale kaart te zetten.

Op initiatief van Focwa Autopoetsbedrijven hebben de drie verenigingen in een gezamenlijk overleg besproken voor welke uitdagingen zij staan en met welke activiteiten ze hun leden kunnen steunen. Hier is in ieder geval afgesproken om informatie uit te wisselen op het gebied van opleidingen en de ontwikkeling van een standaard autopoetsbeurt, die mogelijk als Europese standaard kan gaan geleden.

De drie verenigingen verwachten de komende jaren belangrijke stappen te kunnen zetten in de internationale erkenning en waardering van hun vak. Binnenkort zal de samenwerking nog worden bezegeld met een nieuwe benaming.

Het gaat om de zusterverenigingen Professional Valeters & Detailers Trade Association uit Engeland en Bundesverband Fahrzeugaufbereitung uit Duitsland. 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 september 2025
Samenwerking Ayvens en Plugsurfing
3 september 2025
Vakgarage grootste groeier in stagnerende formulemarkt
3 september 2025
1975-2025: EQUIP AUTO, 50 jaar passie
3 september 2025
Crisis is het nieuwe normaal
2 september 2025
1,2 procent meer occasions verkocht in augustus
2 september 2025
Uitstoot nu al onder doelstelling 2030
Meest bekeken berichten
Recente reacties