Group Auto Nederland breidt per 1 januari 2015 haar Carxpert-netwerk in Friesland uit met Garagebedrijf Bijker uit Rotsterhaule. Grossierslid Novatech uit Heerenveen heeft het autobedrijf aangesteld.

Carxpert Bijker is gespecialiseerd in het onderhouden, repareren, diagnose stellen van lastige storingen, aircoservice en apk. Eigenaar Jan Meine Bijker: “Met name de hoeveelheid technische en marketing ondersteuning die Carxpert mij als ondernemer biedt, heeft bij mij de doorslag gegeven om lid te worden van deze formule. Wat verder een mooie toegevoegde waarde is, zijn de vele Diagnosexperts die ons verder ondersteunen in het oplossen van de meest complexe storingen.”

Eerder deze week maakte Group Auto bekend dat haar netwerk van Diagnosexperts uitgebreid is met Garage Jansen uit Hoogeveen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 maart 2026
Twee auto’s uitgebrand bij autobedrijf in Nijverdal
2 maart 2026
CLEPA pleit voor bredere Europese chipstrategie
2 maart 2026
Autoverkopen Nederland februari 2026: hybride wint verder terrein
2 maart 2026
Wees het beste bedrijf dat je kunt zijn
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
Meest bekeken berichten
Recente reacties