Tijdens de VOC dames kennisavond op woensdag 10 oktober zijn de genomineerden voor de Femme Tech Award vanuit de carrosseriebranche bekend gemaakt. Deze Award wordt uitgereikt aan het bedrijf dat zich bovengemiddeld inzet voor de instroom en het behoud van meisjes en vrouwen in de technische branche.

De genomineerde bedrijven zijn 3A Autoschade uit Alkmaar, ABS Roest uit Didam en UAS Eindhoven uit Eindhoven. Zij zijn onder andere geselecteerd op het aantrekken en benoemen van vrouwelijke leidinggevenden, de mogelijkheid tot afstemming van werk en privé en de ontwikkelings- en scholingsmogelijkheden voor (vrouwelijke) werknemers. In totaal telt de lijst vijftien genomineerden uit diverse sectoren.

Op 13 november wordt per sector op Femme Tech de uiteindelijke winnaar bekend gemaakt. Het winnende bedrijf wordt gevraagd de rol van ambassadeur te vervullen om andere bedrijven te inspireren het goede voorbeeld te volgen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 mei 2025
MG opent grootste MG brandstore van Europa in Roermond
19 mei 2025
Aantal laadpunten gestegen, stagnatie dreigt
19 mei 2025
Vrouwen aan het stuur
19 mei 2025
Requal Equipment
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
Meest bekeken berichten
Recente reacties