Tijdens de VOC dames kennisavond op woensdag 10 oktober zijn de genomineerden voor de Femme Tech Award vanuit de carrosseriebranche bekend gemaakt. Deze Award wordt uitgereikt aan het bedrijf dat zich bovengemiddeld inzet voor de instroom en het behoud van meisjes en vrouwen in de technische branche.

De genomineerde bedrijven zijn 3A Autoschade uit Alkmaar, ABS Roest uit Didam en UAS Eindhoven uit Eindhoven. Zij zijn onder andere geselecteerd op het aantrekken en benoemen van vrouwelijke leidinggevenden, de mogelijkheid tot afstemming van werk en privé en de ontwikkelings- en scholingsmogelijkheden voor (vrouwelijke) werknemers. In totaal telt de lijst vijftien genomineerden uit diverse sectoren.

Op 13 november wordt per sector op Femme Tech de uiteindelijke winnaar bekend gemaakt. Het winnende bedrijf wordt gevraagd de rol van ambassadeur te vervullen om andere bedrijven te inspireren het goede voorbeeld te volgen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 maart 2026
VWE neemt XRAY Automotive over
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties