Dinsdag 31 januari is Jochen Freier afgetreden als directeur van Tyremotive, dat sinds 1 februari 2023 een volledige dochteronderneming is van Global Automotive Investments Holding, tevens moedermaatschappij van Inter-Sprint, Van den Ban en Reedijk.

Per 1 februari 2023 voert het bestuur van Global Automotive tevens de directie over Tyremotive. De dagelijkse leiding is in handen van Christian Leibold en Tobias Herzberg.

Nieuw pand

Christian Leibold maakt sinds juli 2021 deel uit van het managementteam van Tyremotive; Tobias Herzberg, voorheen co-CEO bij Maxxis Deutschland, is op 2 januari 2023 gestart bij Tyremotive. De eerste zichtbare stap die het nieuwe managementteam voor ogen heeft, is de start van de bouw van een nieuw pand in Kitzingen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 september 2025
Autotechnicus Nick Joosten elfde in EuroSkills-finale in Denemarken
15 september 2025
Snel fors betere marktdekking Monroe-veren
15 september 2025
Gebruik van gebruikte onderdelen
12 september 2025
ISP-groep plaatst kanttekening bij Data Act
12 september 2025
Auto Prof introduceert Commissie van Advies
12 september 2025
Vijftig jaar automotive innovaties
Meest bekeken berichten
Recente reacties