GMS Lubricants uit Alkmaar heeft met het product de Valve Saver Fluid op de Gas Show 2011 in Warschau de eerste prijs gewonnen in de categorie LPG Fuel Additives. Het winnende product komt van JLM, onderdeel van GMS en is bedoeld voor een betere bescherming tegen de slijtage van kleppen en klepzetels in LPG-voertuigen.

Gilbert Groot, algemeen directeur GMS Lubricants: "Polen behoort tot de top drie als het gaat om LPG-verkoop in Europa. De JLM Valve Saver Fluid is nog maar sinds september 2010 op de markt in Europa en nu al verkozen tot technologisch marktleider."
Valve Saver Fluid is als enige klepsmeermiddel in de markt door de Duitse universiteit HTW uitgebreid getest en effectief werkzaam bevonden.

GMS is gespecialiseerd in brandstoftoevoeging en tevens in Europa leverancier van LPG-onderdelen, ondermeer met de online shop Autogasparts.eu .

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 mei 2026
Vakantieverkeer zorgt voor meer autoschades
12 mei 2026
Bandenvervangingsmarkt veert op in eerste kwartaal 2026
12 mei 2026
Boekhorst neemt Regio Autoschade Almelo over
12 mei 2026
‘Auto’s waarmee ik een persoonlijke band kweek, gaan nooit weg’
11 mei 2026
Waarom mannen meer betalen voor hun autoverzekering dan vrouwen
11 mei 2026
‘Dealers verliezen duizenden euro’s door foutieve klantdata’
Meest bekeken berichten
Recente reacties