GMS Lubricants uit Alkmaar heeft met het product de Valve Saver Fluid op de Gas Show 2011 in Warschau de eerste prijs gewonnen in de categorie LPG Fuel Additives. Het winnende product komt van JLM, onderdeel van GMS en is bedoeld voor een betere bescherming tegen de slijtage van kleppen en klepzetels in LPG-voertuigen.

Gilbert Groot, algemeen directeur GMS Lubricants: "Polen behoort tot de top drie als het gaat om LPG-verkoop in Europa. De JLM Valve Saver Fluid is nog maar sinds september 2010 op de markt in Europa en nu al verkozen tot technologisch marktleider."
Valve Saver Fluid is als enige klepsmeermiddel in de markt door de Duitse universiteit HTW uitgebreid getest en effectief werkzaam bevonden.

GMS is gespecialiseerd in brandstoftoevoeging en tevens in Europa leverancier van LPG-onderdelen, ondermeer met de online shop Autogasparts.eu .

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 september 2025
Cor Baltus draagt stokje over aan Marco Faulenbach
16 september 2025
Chinees aanbod op AutoScout24 stijgt 34 procent
16 september 2025
Nog drie dealerbedrijven voor Omoda & Jaecoo
16 september 2025
3D-geprinte onderdelen uit afval
15 september 2025
Autotechnicus Nick Joosten elfde in EuroSkills-finale in Denemarken
15 september 2025
Snel fors betere marktdekking Monroe-veren
Meest bekeken berichten
Recente reacties