Harvest is sinds 1 februari de nieuwe exclusieve distributeur van de producten van Transscope Voertuigsystemen. Het bedrijf is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van blackbox- en ritregistratiesystemen. Tijdens Auto Professioneel in Gorinchem worden de contracten ondertekend.

Transscope heeft een geheel nieuwe blackbox ontwikkeld met de naam BBXXP. Het apparaat kan meer verschillende registraties weergeven. Aan het begin van het tweede kwartaal van dit jaar komt de producent met een nieuwe Fiscaalbox op de markt, waarvoor geen maandelijks abonnementsgeld hoeft te worden betaald.
Jeroen van Harselaar van Harvest denkt met de producten van Transscope een extra markt te kunnen aanboren van leasemaatschappijen en wagenparkbeheerders.

De twee bedrijven hebben ook een stand op Auto Professioneel. Daar zullen zij de nieuwste producten presenteren.

 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 mei 2026
Hogere winstgevendheid Continental
6 mei 2026
Inter-Sprint naar The Tire Cologne
6 mei 2026
Autobedrijf Frank: Als CHAMPION LUBRICANTS SPECIALIST straal je vertrouwen uit
5 mei 2026
Van Mossel groeit door naar 7,6 miljard euro omzet
5 mei 2026
Geotab breidt OEM-telematica uit met Polestar
5 mei 2026
ING: EV’s in de lift, beleid dreigt rem te vormen
Meest bekeken berichten
Recente reacties