Harvest is sinds 1 februari de nieuwe exclusieve distributeur van de producten van Transscope Voertuigsystemen. Het bedrijf is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van blackbox- en ritregistratiesystemen. Tijdens Auto Professioneel in Gorinchem worden de contracten ondertekend.

Transscope heeft een geheel nieuwe blackbox ontwikkeld met de naam BBXXP. Het apparaat kan meer verschillende registraties weergeven. Aan het begin van het tweede kwartaal van dit jaar komt de producent met een nieuwe Fiscaalbox op de markt, waarvoor geen maandelijks abonnementsgeld hoeft te worden betaald.
Jeroen van Harselaar van Harvest denkt met de producten van Transscope een extra markt te kunnen aanboren van leasemaatschappijen en wagenparkbeheerders.

De twee bedrijven hebben ook een stand op Auto Professioneel. Daar zullen zij de nieuwste producten presenteren.

 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 april 2026
Autoflex gecertificeerd door Vereniging Aanpak Tellerfraude
30 april 2026
LKQ ziet omzet Q1 met 4,3 procent stijgen
30 april 2026
Carlos Garcia in raad van bestuur ADPA
30 april 2026
Hogere marges op leasing Ayvens in Q1
30 april 2026
Oog voor uitstekende delen
29 april 2026
Roestvrij stalen remschijven voldoen aan Euro 7
Meest bekeken berichten
Recente reacties