Het vierde seizoen van het RTL 7 schadeherstel tv-programma ‘Helden van de Weg’ wordt op dit moment herhaald. Aanstaand weekend staan er weer twee afleveringen op de rol. Focwa sponsort het realityprogramma.

Om het vak van autoschadehersteller, het kwalitatief en veilig herstellen en de instroom van jongeren te bevorderen, sponsorde Vereniging Focwa Schadeherstel vorig jaar zomer dit goed bekeken realityprogramma. De opnames vonden plaats bij Baarends Autoschade in Goes. 

De herhalingen worden relatief goed bekeken. Op zaterdag 19 juli trok ‘Helden van de weg’ 193.000 kijkers met een marktaandeel van 5,2. Zondag 20 juli wist het programma 213.000 kijkers te interesseren. Dit weekend zijn er weer twee herhalingen te zien, zowel op zaterdag- als zondagavond om 20.00 uur.

Aflevering gemist? Bekijk de aflevering dan alsnog op www.heldenvandeweg.nl.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 mei 2026
Gekentekende voertuigen toch niet in opkopersregister
29 mei 2026
Arie Bast (58) overleden
29 mei 2026
Bosch breidt uit met onderdelen voor stuur- en ophangingssystemen
29 mei 2026
Eerlijkheid duurt het langst
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
28 mei 2026
CarProf sluit zich aan bij Alliantie Stop Verkeersongevallen
Meest bekeken berichten
Recente reacties