Hella is een samenwerking aangegaan op het gebied van ontwikkeling met Autoliv Inc. De twee bedrijven willen samen technologisch marktleider worden op het gebied van computergestuurde verlichting. Tevens koopt Autoliv van Hella de exclusieve licentie voor de systemen Traffic Sign Recognition (TSR), Lane Detection en Light Source Recognition.

Naast de drie eerder genoemde systemen zullen Hella en Autoliv nieuwe producten ontwikkelen, zoals Forward Collision Warning, een systeem om frontale botsingen te voorkomen. Ook komt er van hun hand een systeem waarmee voetgangers herkend kunnen worden, Pedestrian Detection Systems. Deze systemen zullen in de volgende generatie verlichting, op basis van geavanceerde camerasystemen, terug te vinden zijn.

Autoliv wordt hoofdleverancier in veiligheidssystemen voor auto’s voor nieuwe automobielleveranciers. Beiden hebben veel ervaring in veiligheidssystemen voor auto’s, ontwikkeling van computergestuurde cameraverlichting en sensortechnologie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 juni 2026
AllParts verwelkomt Koster Autoparts en Kuyntjes Automaterialen als nieuwe grossiers
5 juni 2026
Bosch lanceert digitale Vehicle Care Assistant
5 juni 2026
In Memoriam – Jo Rutten (1941 – 2026)
4 juni 2026
Liqui Moly zet QR-code in, in strijd tegen namaak
4 juni 2026
1 op de 4 auto’s wereldwijd elektrisch
4 juni 2026
Automechanika Frankfurt 2026 rekent op 4.500 exposanten
Meest bekeken berichten
Recente reacties