Ruben Lems vertrekt per 1 augustus 2016 als Algemeen Directeur van de franchiseformule Inqar. Henk Princen zal hem opvolgen.

Op 1 september 2010 trad Ruben Lems in dienst als Algemeen Directeur van de inkooporganisatie Europa Service. Onder zijn leiding begon hij in 2015 met de autoverhuurformule Inqar, die zich ontwikkelde tot een landelijke verhuurketen van professionele autoverhuurders. Momenteel bestaat het netwerk uit 21 ondernemers, die bij elkaar 37 vestigingen exploiteren. Inqar heeft de ambitie om in 2016 te groeien naar vijftig vestigingen.

Ruben Lems: “Nu het fundament staat, is het voor mij een natuurlijk en mooi moment om een fantastische tijd af te sluiten en op zoek te gaan naar nieuwe uitdagingen.” Opvolger Henk Princen Lems overnemen en de INQAR formule verder uitbouwen. Henk Princen heeft ruime bestuurderservaring ook bij Europa Service en heeft jarenlang een eigen mobiliteitsbedrijf gerund waaronder een autoverhuurvestiging. Daarnaast is hij reeds jarenlang nauw betrokken bij de organisatie. “Ik zie voor INQAR dan ook prachtige kansen en mogelijkheden voor de toekomst”, aldus Henk Princen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
26 februari 2026
Personeelstekort Duitse auto-industrie zet ook werkplaatsen onder druk
Meest bekeken berichten
Recente reacties