In het tevredenheidsonderzoek dat Otto Work Force het afgelopen half jaar heeft gehouden onder haar medewerkers, krijgt autoschuifdakenfabrikant Inalfa Roof Systems uit Venray de hoogste score. Zij waarderen met name het aangeboden werk, de respectvolle behandeling en de begeleiding vanuit Inalfa.

Directievoorzitter Frank van Gool: “Elk half jaar doen wij een onderzoek naar de tevredenheid van onze klanten en medewerkers. De rapportages die hieruit voortvloeien zijn voor ons van groot belang, om zo onze dienstverlening te optimaliseren. Daarmee zijn we niet alleen de klant van dienst, maar ook de medewerkers.”

Inalfa heeft de pijlen gericht op groei in met name China. Mede daarom is in april vorig jaar het bedrijf overgenomen door Beijing Hainachuan Automotive Parts Company en enkele investeringsmaatschappijen. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 november 2025
2,2 procent meer occasions verkocht
4 november 2025
Bosch vernieuwt online trainingsprogramma
4 november 2025
Campus VTS: een nieuwe stap vooruit voor garages
4 november 2025
Autobedrijf aansprakelijk na hack mailbox?
3 november 2025
Autoverkoop zet stijgende lijn voort in oktober
3 november 2025
AutoProfijt op weg naar de 100
Meest bekeken berichten
Recente reacties