Met een speciaal ontwikkeld opleidingsprogramma biedt Innovam de toptalenten binnen de Van Mossel Automotive Groep opleiding op maat.

Innovam ontwikkelde voor Van Mossel twee opleidingsprogramma’s en een groepsprogramma. In de trajecten Van Mossel Business School en College worden deelnemers getoetst op profielen/competenties. De uitkomst wordt meegenomen in een persoonlijk traject. In het groepsprogramma werken de deelnemers in groepen een idee uit tot een business case.

Passie

Daniëlle van der Plas, hr-directeur Van Mossel: “Bij Van Mossel stimuleren we passie voor werken. Wij geloven heilig dat je met hard werken ver kunt komen, maar passie brengt je uiteindelijk verder. Het is noodzakelijk om succesvol te zijn en de groeiambities in een competitieve markt te kunnen realiseren. De samenwerking met Innovam helpt ons om onze mensen verder te brengen in hun carrière én om de gezamenlijke doelen te bereiken.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
5 december 2025
Car Service Partner groeit met vier bedrijven
5 december 2025
SWOV: Impopulaire maatregelen nodig voor vergroten verkeersveiligheid
5 december 2025
RAI Automotive Industry NL luidt de noodklok
5 december 2025
Vijftig elektrische Mini’s voor Profile
5 december 2025
Texa lanceert E-Diag Charger
4 december 2025
Omzet Autodoc stijgt met 17,0 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties