BASF Coatings Services, leverancier van diverse merken autoreparatielakken, heeft haar team recent uitgebreid met Jan Sterk als key accountmanager. Hij werkte eerder voor ABZ.

Sterk was daar verantwoordelijk voor de accounts van onafhankelijke autoschadeherstelbedrijven, schadeherstelketens, auto-importeurs en expertisebureaus. Bij BASF zet hij zich dagelijks in voor het relatiebeheer met schadeherstelketens, auto-importeurs, dealerholdings, leasemaatschappijen en diverse andere grote partijen in de schadeherstelbranche.

Door een nieuwe key accountmanager aan te stellen speelt BASF in op de huidige marktontwikkelingen, waarbij steeds grotere clusters van schadeherstelbedrijven ontstaan en meer belanghebbenden invloed uitoefenen. “Het speciaal hiervoor samengestelde team stelt BASF Coatings Services in staat om meer individuele aandacht te besteden aan deze relaties om hun belangen zo beter te behartigen”, verklaart de lakkenspecialist.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 april 2026
Genesis opent eerste Europese dealervestiging in Almere
10 april 2026
Arval: Bedrijven niet klaar voor strengere regels verbrandingsmotoren
10 april 2026
CBS: 1 op de 5 auto’s heeft elektromotor
10 april 2026
De eeuwige zoektocht naar het juiste gereedschap
9 april 2026
Recordomzet WashTec in 2025
9 april 2026
Hier krijg je de meeste flitsboetes van Nederland
Meest bekeken berichten
Recente reacties