JLM Lubricants, onderdeel van GMS Lubricants uit Alkmaar, heeft woensdag 7 maart op de gala-avond van de Gas Show 2012 in Warschau twee prijzen in ontvangst mogen nemen. JLM won de eerste prijs in de productcategorie Best LPG & CNG Additive en Best New Industrie Brand Launch.

Gilbert Groot, directeur en eigenaar van GMS Lubricants: “De jaarlijkse Gas Show is de belangrijkste beurs voor autogas- en aardgassystemen voor personenauto’s. De Inpro Awards worden toegekend door collega’s en zijn daarom een bijzonder compliment voor onze inspanningen.”

Overigens is de prijs voor Best Additive voor de tweede keer gewonnen, want JLM ging in 2011 ook al met de award naar huis voor het product Valve Saver Fluid.

“De twee gewonnen prijzen zijn hele mooie! Dit geeft aan dat de snelle ontwikkeling van ons merk JLM en export naar tientallen landen wereldwijd niet onopgemerkt blijft”, aldus Groot.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 oktober 2025
Omzet GPC 4,9 procent hoger in derde kwartaal
22 oktober 2025
Schaeffler VLS breidt uit met Vitesco
22 oktober 2025
Fuchs introduceert voertuigscanners TwoTronic
22 oktober 2025
Apetrots op een prachtige branche
21 oktober 2025
GRS-partnerbijeenkomst nieuwe stijl maakt uitbreiding netwerk wereldkundig
21 oktober 2025
Zwaardere crashtests onthullen zwakke plekken in autostoeltjes
Meest bekeken berichten
Recente reacties