Kees van den Berg (52) heeft zich per 1 maart als partner aangesloten bij het automotive wervings- en selectiebureau Automan uit Helmond.

“Automan groeit in alle disciplines en daarom we zijn blij met de start van Kees, zo kunnen we onze ambitieuze doelen blijven nastreven”, aldus Michiel Pas, eigenaar van Automan.

“Ik geloof erg in de aanpak van kwaliteit boven kwantiteit bij Automan”, zegt Kees van den Berg. “Met het e-assessment in elk wervings- en selectietraject wordt de geschiktheid van een kandidaat wetenschappelijk bevestigd. Daarnaast kijk ik ernaar uit om vanuit Automan ondernemers te ondersteunen bij het maken én uitvoeren van plannen voor een succesvolle vervolgstap.”

Van den Berg heeft ruime ervaring in de automotive, onder meer als directeur van Motorhuis, Saab Nederland en Pon Equipment.  

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 mei 2026
Zelfrijdende auto in de fout? Fabrikant krijgt straks de boete
4 mei 2026
Clarios breidt batterijrecycling uit met overname Ecobat-locaties
4 mei 2026
Occasionmarkt april 2026: personenauto’s stabiel, bedrijfswagens onder druk
4 mei 2026
CLEVER DiagnostiX biedt nu OE-diagnose voor Zeekr-modellen
4 mei 2026
Vroeg of laat veel omhanden
1 mei 2026
Verkoop elektrische occasions verdubbelt
Meest bekeken berichten
Recente reacties