Kees van den Berg (52) heeft zich per 1 maart als partner aangesloten bij het automotive wervings- en selectiebureau Automan uit Helmond.

“Automan groeit in alle disciplines en daarom we zijn blij met de start van Kees, zo kunnen we onze ambitieuze doelen blijven nastreven”, aldus Michiel Pas, eigenaar van Automan.

“Ik geloof erg in de aanpak van kwaliteit boven kwantiteit bij Automan”, zegt Kees van den Berg. “Met het e-assessment in elk wervings- en selectietraject wordt de geschiktheid van een kandidaat wetenschappelijk bevestigd. Daarnaast kijk ik ernaar uit om vanuit Automan ondernemers te ondersteunen bij het maken én uitvoeren van plannen voor een succesvolle vervolgstap.”

Van den Berg heeft ruime ervaring in de automotive, onder meer als directeur van Motorhuis, Saab Nederland en Pon Equipment.  

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 november 2025
Stijging autokilometers te danken aan groei wagenpark
5 november 2025
De volgende stap in Bosch Remote Diagnostics
4 november 2025
2,2 procent meer occasions verkocht
4 november 2025
Bosch vernieuwt online trainingsprogramma
4 november 2025
Campus VTS: een nieuwe stap vooruit voor garages
4 november 2025
Autobedrijf aansprakelijk na hack mailbox?
Meest bekeken berichten
Recente reacties