LKQ European Holdings gaat zelfstandig de kapitaalmarkt op. Het gaat voor één miljard euro zogeheten senior notes uitgeven. Dit zijn obligaties die aflopen in 2026 en 2028.

LKQ Europe is een 100 procent dochter van het beursgenoteerde LKQ Corporation. Hiertoe behoren onder meer de Europese onderdelendistributeurs Sator-Fource, ECP,  Rhiag en Stahlgruber. De obligaties worden onvoorwaardelijk gegarandeerd door LKQ. Beperkende factor is dat de obligaties niet mogen en kunnen worden verhandeld in de VS.

Zelfstandigheid

Het lijkt erop dat LKQ met de uitgifte haar Europese activiteiten een grotere zelfstandigheid wil geven. LKQ stelt in een bericht dat het bedrag deels zal worden aangewend voor de afronding van de overname van Stahlgruber. Daarnaast zullen er andere activiteiten mee gefinancierd worden. Daaronder vallen ook toekomstige overnames.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
10 juni 2026
De Klok Banden distributeur van Lassa Tyres
10 juni 2026
Blijf jezelf. Word Euromaster
9 juni 2026
Fastned opent eerste shop bij snellaadstation langs A2
9 juni 2026
Klanten willen langere garanties op occasion
9 juni 2026
Fietsendrager vaak niet automatisch meeverzekerd
9 juni 2026
Nieuwe Opel Astra komt opnieuw uit Rüsselsheim
Meest bekeken berichten
Recente reacties