Per 1 september is Marco van der Aa de nieuwe algemeen directeur van Hella Benelux. Hij volgt Gertjan Sluijter op, die met pensioen gaat. In de komende drie maanden draagt Sluijter een aantal dossiers en projecten over aan zijn opvolger.

Gertjan Sluijter gaf bijna dertig jaar leiding aan de onderneming, die in 1972 opging in de Duitse moeder. In de markt werd tot 2002 nog de familienaam Sluyter (met Griekse y) gevoerd. Met het aanstaande vertrek van Gertjan Sluijter verdwijnt tevens de laatste connectie met de oorspronkelijke firma.

Het managementteam van Hella Benelux krijgt per 1 september de volgende samenstelling:

  • Marco van der Aa (algemeen directeur)
  • Didier Tensi (finance & operations director Benelux)
  • Paul van der Westen (sales director special OE Benelux)

In de afgelopen vrijdag verschenen nieuwste editie van Aftersales Magazine geven Sluijter en Van der Aa hun visie op de aanstaande wisseling van de wacht, de positie van Hella Benelux en de onafhankelijke vervangingsmarkt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 augustus 2025
Langste rit op één laadbeurt in Polestar 3
13 augustus 2025
Giti Tire maakt prototype met 93 procent duurzaam materiaal
13 augustus 2025
Overname LöhrGruppe door Van Mossel afgerond
12 augustus 2025
Occasiongarantie is de norm
12 augustus 2025
3000 euro extra voor occasion met onderhoudsboekje
12 augustus 2025
‘Mannen bereid meer te betalen voor occasion dan vrouwen’
Meest bekeken berichten
Recente reacties