De leden van Clepa, de Europese vereniging van toeleveranciers van de automobielindustrie, hebben Matthias Zink, ceo van Schaeffler, gekozen tot nieuwe voorzitter. Hij volgt op 1 januari 2024 Thorsten Muschal op, die de organisatie de afgelopen vier jaar heeft geleid.

Matthias Zink: “Als vertegenwoordiger van de belangen van de Europese toeleveringsindustire speelt Clepa een belangrijke rol in de transitie naar een modernere en duurzamere automobiliteit. Clepa’s taak is het om gedurende dit proces ervoor te zorgen dat de belangen van alle partijen gediend worden. Ik ben verheugd in staat gesteld te worden deze belangrijke functie te vervullen in een sleutelpositie, samen met andere sectorcollega’s. Als een Europeaan en als zakenman ben ik ervan overtuigd dat de relevantie van Clepa aanzienlijk zal toenemen gedurende de komende jaren, niet in de laatste plaats om ervoor te zorgen dat de Europese belangen op internationaal niveau weerklank vinden.”

Uitdagingen

Terugkijkend op zijn vierjarige voorzitterschap van Clepa, zegt Muschal: “Ik ben trots op de prestaties die we samen binnen Clepa geleverd hebben, in het bijzonder in het licht van de ongekende uitdagingen die we de afgelopen drie jaren hebben gekend. De transitie is nog maar pas begonnen en het is wezenlijk dat we blijven samenwerken in de richting van gezamenlijke doelstellingen. Ik verheug mij erop mijn mandaat vol te maken en naar de overdracht aan de heer Zink.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 oktober 2025
Evo Parts sluit zich aan bij AllParts
30 oktober 2025
Indicata: Occasionmarkt EV normaliseert
30 oktober 2025
Continental blijft onderdelenportfolio uitbreiden
30 oktober 2025
Sensor bepaalt bandendruk op basis van beladingsgraad
30 oktober 2025
Oud en nieuw
29 oktober 2025
Webfleet zet AI in voor voorspellend onderhoud
Meest bekeken berichten
Recente reacties