Diederik Mol is binnen de directie van Groupe Renault in Parijs aangesteld als aftersales director Europe. Hij was sinds juli 2014 country operations director Netherlands en vervulde er eerder (vanaf juni 2007) leidinggevende functies.

Mol wordt per 1 maart opgevolgd door Bruno Hohmann (foto). De 36-jarige Braziliaan heeft diverse marketing- en salesposities bekleed binnen Groupe Renault en werkt momenteel als marketing director van Renault Brazilië.

Binnen het team van Hohmann is Pieter Bos (35) aangesteld als manager fleetsales. Hij wordt verantwoordelijk voor de activiteiten van Renault in de Nederlandse lease- en zakelijke markt. Bos is inmiddels ruim elf jaar werkzaam voor Renault Nederland en was tot voor kort actief als marketingmanager aftersales.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 juli 2025
Eerste e-step met kenteken
1 juli 2025
5,5 procent minder nieuwe auto’s in eerste halfjaar
1 juli 2025
Techniek Nederland introduceert Docking Van
1 juli 2025
Automotive Academy wordt LKQ Academy
1 juli 2025
Pilot met virtuele rijlessen
1 juli 2025
Horsmans servicedealer Subaru in Limburg
Meest bekeken berichten
Recente reacties