Möller Autoschade biedt sinds deze maand tijdens de reparatie de Mercedes Benz Mobility Upgade Service aan. Een standaard vervangende auto blijft geheel gratis en voor een auto uit de upgrade klasse moet een kleine vergoeding worden betaald.

Particulieren en zakelijke klanten kunnen uit de nieuwe Mercedes Benz A, B, CLA en SLK klasse kiezen. Voor de A-klasse moet 9 euro worden bijbetaald, voor een SLK cabrio wordt 26 euro per dag gerekend. De auto’s zijn geleverd door Rogam, de Mercedes-dealer voor Groot Rotterdam.

Möller gelooft dat er in tijden van crisis weer extra ruimte komt voor onderscheidend vermogen en klanten weten dat te waarderen. “Stilzitten in een snel veranderende en teruglopende economie is geen optie, bij tegenwind moet je gewoon harder trappen”, aldus ondernemer Alfred Möller.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 april 2026
Sidem op weg naar 50 procent minder CO2 in 2030
8 april 2026
Nederlandse Honda-dealers scoren in Europese Yūshū-awards
8 april 2026
Ayvens Carmarket komt met SoH-certificaat voor tweedehands EV
8 april 2026
Transactiemonitor moet misbruik laadpas voorkomen
8 april 2026
LKQ neemt Gamo over
8 april 2026
ANWB: Acht autostoeltjes falen in botsproef
Meest bekeken berichten
Recente reacties