Autoveiling.nl gaat gebruik maken van Multilisting, zodat het mogelijk is rechtstreeks bij diverse leasemaatschappijen op de door hen aangeboden auto’s te bieden.

“Deze manier van aanbieden is nieuw en is op basis van inschrijving. Dit betekent dat alleen de hoogste bieder terugkoppeling krijgt door middel van toewijzing. Een ideale manier om het aanbod van gebruikte auto’s flink te vergroten zonder de weg op te hoeven. Dus lekker comfortabel en efficiënt zaken doen”, aldus Wierd Meijering, oprichter en algemeen directeur Autoveiling Nederland, onderdeel van de AVN Group.

Gedurende de periode dat de auto’s online staan, kunnen de biedingen ingevoerd worden. Het hoogste bod bij Autoveiling.nl zal per auto met desbetreffende leasemaatschappij worden gecommuniceerd. Bij toezegging betaalt de koper aan het veilinghuis uit Kaatsheuvel de gebruikelijke commissie en transportkosten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 mei 2025
Ook ERA breidt airco-assortiment uit
13 mei 2025
Auto Nassau wordt TOP Merkspecialist Fiat
13 mei 2025
Nieuwe obligatie-uitgifte Fastned
13 mei 2025
Equipmentdivisie Alliance krijgt vorm
13 mei 2025
Ayvens bouwt nieuwe remarketinglocatie
13 mei 2025
Buiten kantooruren: ‘Iedere dag ben ik met mijn hobby bezig’
Meest bekeken berichten
Recente reacties