Nadia Eekhout uit Honselersdijk heeft woensdagavond de Geerlig Riemerprijs 2012 gewonnen. De prijs wordt jaarlijks toegekend aan een tweede- of derdejaars IVA-student die uitblinkt in intellectuele gaven en sociale vaardigheden.

Eekhout werkt volgens de jury op een bescheiden en sympathieke manier aan het best mogelijke resultaat voor de gehele IVA-gemeenschap. Zij wordt omschreven als positief, oprecht en sociaal. “Nadia oogst grote bewondering van studenten en docenten voor haar betrokkenheid en inzet.”

De gewonnen prijs bestaat uit een geldbedrag dat besteed kan worden aan een studiereis, stage of aanvullende opleiding. Nadia Eekhout won van Herman Wassenaar, die ook voor de Geerlig Riemerprijs was genomineerd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 november 2025
Stijging autokilometers te danken aan groei wagenpark
5 november 2025
De volgende stap in Bosch Remote Diagnostics
4 november 2025
2,2 procent meer occasions verkocht
4 november 2025
Bosch vernieuwt online trainingsprogramma
4 november 2025
Campus VTS: een nieuwe stap vooruit voor garages
4 november 2025
Autobedrijf aansprakelijk na hack mailbox?
Meest bekeken berichten
Recente reacties