Nadia Eekhout uit Honselersdijk heeft woensdagavond de Geerlig Riemerprijs 2012 gewonnen. De prijs wordt jaarlijks toegekend aan een tweede- of derdejaars IVA-student die uitblinkt in intellectuele gaven en sociale vaardigheden.

Eekhout werkt volgens de jury op een bescheiden en sympathieke manier aan het best mogelijke resultaat voor de gehele IVA-gemeenschap. Zij wordt omschreven als positief, oprecht en sociaal. “Nadia oogst grote bewondering van studenten en docenten voor haar betrokkenheid en inzet.”

De gewonnen prijs bestaat uit een geldbedrag dat besteed kan worden aan een studiereis, stage of aanvullende opleiding. Nadia Eekhout won van Herman Wassenaar, die ook voor de Geerlig Riemerprijs was genomineerd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 augustus 2025
Mijlpaal: 10 miljoen auto’s in Nederlands wagenpark
18 augustus 2025
VZR hekelt bijtellingsplan voor werkgevers
15 augustus 2025
Conti’s voor zelfrijdende voertuigen
15 augustus 2025
Hogere omzet, lagere winst Hankook
15 augustus 2025
‘Vol gas tegen de muur’
14 augustus 2025
‘Geen richting aangeven grootste ergernis’
Meest bekeken berichten
Recente reacties