De dertig verzamelde internationale automaterialengrossiers in Nexus Automotive International, hebben Eurol als voorkeursleverancier gekozen. Martijn Pfeiffer, directeur Eurol: “Deze samenwerking is voor beide partijen een perfecte match.”

Volgens de directeur past het merk Eurol goed in de groeistrategie van Nexus. “Voor ons sluiten de focuslanden van Nexus naadloos aan op onze internationale distributiedoelstellingen. Verder delen we de ambitie om vernieuwend te zijn en toegevoegde waarde te bieden aan de eindgebruiker.” Nexus werkt wereldwijd, maar richt zich sterk op Europa, Afrika, het Midden Oosten en Latijns America.

Eurol is de enige Nederlandse onafhankelijke producent van smeermiddelen en technische vloeistoffen, actief in meer dan 65 landen en er werken 168 mensen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 juli 2025
Soeterwold Automotive naar Menno Broers
4 juli 2025
An Dams bestuurder Profile International
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties