NGK Spark Plug is exclusief toeleverancier geworden van bougies en lambdasensoren voor Fiat. NGK heeft de LKR7DI-12 bougie speciaal ontworpen voor de vrij-aanzuigende Twinair-motor van de nieuwe Panda. Deze motor zal de nieuwe standaard zijn voor de compacte modellen van de autofabrikant.

De verkleinde tweecilinder is voorzien van grote koelkanalen, waardoor er maar weinig ruimte over is voor een bougie. De LKR7DI-12 bougie is daarom voorzien van een slanke en 26,5 milimeter lange schacht met een M12-schroefdraad en middenelektrode met lasergelaste iridium tip. Door het slanke ontwerp kan er meer ontbrandbaar lucht/brandstofmengsel dicht bij de vonk komen, waardoor een betrouwbare ontsteking en een hoog motorrendement gegarandeerd zijn.

NGK levert ook de UAA0001-FA003 van NTK als regelende lambdasensor aan Fiat. Als diagnosesensor die de prestaties van de regelsensor na de katalysator controleert, heeft de autofabrikant gekozen voor de NTK zirconiumoxide sprongsensor OZA629-A3.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 november 2025
Sales versus aftersales
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
5 november 2025
Stijging autokilometers te danken aan groei wagenpark
5 november 2025
De volgende stap in Bosch Remote Diagnostics
Meest bekeken berichten
Recente reacties