NGK Spark Plug is exclusief toeleverancier geworden van bougies en lambdasensoren voor Fiat. NGK heeft de LKR7DI-12 bougie speciaal ontworpen voor de vrij-aanzuigende Twinair-motor van de nieuwe Panda. Deze motor zal de nieuwe standaard zijn voor de compacte modellen van de autofabrikant.

De verkleinde tweecilinder is voorzien van grote koelkanalen, waardoor er maar weinig ruimte over is voor een bougie. De LKR7DI-12 bougie is daarom voorzien van een slanke en 26,5 milimeter lange schacht met een M12-schroefdraad en middenelektrode met lasergelaste iridium tip. Door het slanke ontwerp kan er meer ontbrandbaar lucht/brandstofmengsel dicht bij de vonk komen, waardoor een betrouwbare ontsteking en een hoog motorrendement gegarandeerd zijn.

NGK levert ook de UAA0001-FA003 van NTK als regelende lambdasensor aan Fiat. Als diagnosesensor die de prestaties van de regelsensor na de katalysator controleert, heeft de autofabrikant gekozen voor de NTK zirconiumoxide sprongsensor OZA629-A3.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 september 2025
RAI Vereniging: Mobiliteitsplannen onvoldoende
16 september 2025
Helft elektrische rijders haalt actieradius niet
16 september 2025
Cor Baltus draagt stokje over aan Marco Faulenbach
16 september 2025
Chinees aanbod op AutoScout24 stijgt 34 procent
16 september 2025
Nog drie dealerbedrijven voor Omoda & Jaecoo
16 september 2025
3D-geprinte onderdelen uit afval
Meest bekeken berichten
Recente reacties