De 39-jarige Peter Niesink is vanaf 1 augustus 2012 de nieuwe directeur verenigingszaken bij Bovag. Hij volgt daarmee Sandra Molenaar op, die vorig jaar september haar functie neerlegde. Niesink is nu nog directeur van de Nederlandse Vereniging voor Psychiatrie.

Zijn verantwoordelijkheid bij Bovag zal bij de interne werkorganisatie komen te liggen. “De nieuwe directeur verenigingszaken krijgt tot taak de vereniging Bovag en bijbehorende werkorganisatie klaar te stomen voor de toekomst, in lijn met de Toekomstvisie 2020.”

Niesink: “De mobiliteitsbranche is een boeiende sector die iedereen raakt, waar veel gebeurt en waar veel op stapel staat. Ik kijk dan ook uit naar de samenwerking met de leden, het bestuur en de medewerkers van Bovag.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 mei 2026
VZR waarschuwt voor gevolgen nieuwe leaseheffing
21 mei 2026
Deze allseasonband scoort het best onder EV’s
21 mei 2026
OSW ziet afnemende belangstelling voor tweedehands camper
21 mei 2026
Concurrentiepositie toeleveranciers onder druk
20 mei 2026
Brandbrief BOVAG over energiekosten
20 mei 2026
Renault ziet oplossing voor vastlopend stroomnet
Meest bekeken berichten
Recente reacties