Hella Nussbaum Solutions introduceert met de Husky 150 een nieuw aircoservicestation voor het ‘compacte segment’.

De Husky 150 omvat slimme oplossingen, zoals de automatische afvoer van niet condenseerbare gassen (NKG), de Power Boost-functie, Multipass recycling, ‘push-pull spoeling’ en het gebruiksvriendelijke concept: gewoonweg het voertuig selecteren, slangen aansluiten en de kleppen openen. Alle processen worden dan automatisch uitgevoerd.

Hybride en elektrisch

Verder is de Husky 150 verrassend binnen zijn segment met zeer uitgebreide functies zoals een kleurendisplay en een geïntegreerde USB-interface. Het updaten van de software en de voertuigdatabase alsmede het importeren en exporteren van klantgegevens en service-data zijn vanaf nu kinderspel.

Net als de andere units binnen het assortiment, de Husky 200 en 300, kan de Husky 150 worden gebruikt voor een breed scala aan voertuigen, inclusief hybride en elektrische voertuigen en vrachtwagens. Optioneel kan de Husky 150 worden uitgerust met een aansluiting voor stikstof/formeergas ten behoeve van een automatische lekdetectie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 september 2025
Snel fors betere marktdekking Monroe-veren
15 september 2025
Gebruik van gebruikte onderdelen
12 september 2025
ISP-groep plaatst kanttekening bij Data Act
12 september 2025
Auto Prof introduceert Commissie van Advies
12 september 2025
Vijftig jaar automotive innovaties
11 september 2025
Garage Michielsen wordt TOP Merkspecialist
Meest bekeken berichten
Recente reacties