Kees Magielsen, voormalig medewerker van JLM Lubricants, is een eigen bedrijf gestart in originele en aftermarket onderdelen en smeermiddelen. MK 1 Automotive is leverancier van MK1 Lubricants, Wepp chemo technische reinigingsmiddelen en onderhoudsmiddelen voor autobedrijven, dealerholdings, fleetowners en industrie.

Het assortiment van MK1 Lubricants bestaat uit motorolie, transmissie-olie, koelvloeistof en antivries voor personenwagens, trucks, motorfietsen, agrarische voertuigen en industrie. Verder voert het bedrijf ook het Duitse merk Wepp, waarmee Magielsen de komende vijf jaar in Noord-Holland zo’n tien procent marktaandeel wil zien te halen.

Opvallend is dat de ondernemer ook racekleding, -helmen en -onderdelen gaat verkopen. Er zijn leveranciers aangetrokken als Bell Racing Helmets, Valter Moto Racing Components en Akrapovic Exhaust Systems.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
Meest bekeken berichten
Recente reacties