Kees Magielsen, voormalig medewerker van JLM Lubricants, is een eigen bedrijf gestart in originele en aftermarket onderdelen en smeermiddelen. MK 1 Automotive is leverancier van MK1 Lubricants, Wepp chemo technische reinigingsmiddelen en onderhoudsmiddelen voor autobedrijven, dealerholdings, fleetowners en industrie.

Het assortiment van MK1 Lubricants bestaat uit motorolie, transmissie-olie, koelvloeistof en antivries voor personenwagens, trucks, motorfietsen, agrarische voertuigen en industrie. Verder voert het bedrijf ook het Duitse merk Wepp, waarmee Magielsen de komende vijf jaar in Noord-Holland zo’n tien procent marktaandeel wil zien te halen.

Opvallend is dat de ondernemer ook racekleding, -helmen en -onderdelen gaat verkopen. Er zijn leveranciers aangetrokken als Bell Racing Helmets, Valter Moto Racing Components en Akrapovic Exhaust Systems.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 november 2025
RDW start bouw testfaciliteit
24 november 2025
Nieuwe editie Skills Heroes-wedstrijden voor Autoschadeherstel en Autospuiten
24 november 2025
Top tien leasemaatschappijen ongewijzigd
21 november 2025
Bob Velthuis beoogd voorzitter BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven
21 november 2025
Gaspedaal.nl analyseert 14 miljoen apk-rapporten
21 november 2025
‘Geen grossierswisseling voor een concept’
Meest bekeken berichten
Recente reacties