Tyrenet heeft voor haar huismerk Rotex een bandenpartnerprogramma ontwikkeld. Als partner krijgt de garagist een speciale inkoopconditie, is er de mogelijkheid om gebruik te maken van een bonussysteem, diverse sel-out acties, ondersteuning van promotiemateriaal en wordt de garagist vermeld als montagepunt.

De Rotex-bandenpartner kan tevens gebruik maken van een Peugeot 107 als leenauto. De garagist kan ook haar bedrijfsnaam op de auto laten vermelden en met de inzet van de auto opbrengsten genereren, waarmee het leasetarief terug verdiend kan worden. Op 7 mei zijn de eerste acht Rotex leenauto’s uitgeleverd.

Het concept is opgezet door Joost Krowinkel, conceptmanager Tyrenet, in samenwerking met Roy van der Voort. Hij is salesmanager bij Leaseplan. De uitvoering van het afleveren van de Rotex-leenauto’s verloopt via Sander van Dijk, manager zakelijke markt van Peugeot-dealer Wassink Opgenoort in Nijmegen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 januari 2026
‘Investeer in infrastructuur’
20 januari 2026
Prijs niet langer doorslaggevend bij keuze autoverzekering
20 januari 2026
Den Elzen Autoschade wordt Werksta Autoschade
20 januari 2026
Alzura introduceert uitgesteld betalen en betere onderdelenzoeker
20 januari 2026
‘We trainen wekenlang voor één race’
20 januari 2026
Meer keuze voor het autobedrijf
Meest bekeken berichten
Recente reacties