Het Utrechtse import- en exportbedrijf Netherlands Car Trading (NCT), onderdeel van PGA Nederlad, krijgt per 1 juni een nieuwe directeur. Huidig directeur Ferry Rasenberg vertrekt naar Autoveiling Nederland en draagt zijn functie over aan de 33-jarige Bas van Vliet.

Van Vliet werkt nu nog voor MKB Lease, tevens onderdeel van PGA Nederland: “Ik zie grenzeloze mogelijkheden voor NCT en ik zie er dan ook naar uit om het bestaande succes te behouden en uit te bouwen. Het is een mooie volgende stap binnen PGA Nederland.”

Al meer dan twintig jaar is NCT actief in de import en export van nieuwe en gebruikte auto’s. Met name door de BPM-teruggave bij export heeft dit een grote vlucht genomen en groeit deze markt nog steeds.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 april 2026
KNAC verwelkomt 15.000ste lid
17 april 2026
49 accubranden in 2025
17 april 2026
Vakbonden schorten cao-onderhandelingen met ANWB op
17 april 2026
LKQ investeert in netwerk
16 april 2026
Bosch zet vol in op innovatie
16 april 2026
Fastned groeit hard door: omzet +40 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties