Het Autobedrijf Bosch Car Service Weesp (CSW) voegt vanaf 15 september ook Ford-modellen toe aan haar showroom. Eerder sloot Ford-dealer Van Nes haar deuren en CSW springt nu in dit gat. Dit schrijft de krant Weesper Nieuws.

CSW is al onder meer dealer van Hyundai en plaatst beide merken op voorraad. In totaal voert het bedrijf zeven verschillende merken en is gevestigd aan de Hogeweyselaan, direct naast Van Nes. Bosch Car Service Weesp en Oto-Lion (Peugeot) zijn bedrijven van ondernemer Theo van Kan.

Het pand van de voormalig Ford-dealer staat nu leeg. Daarop staat de melding dat er een andere autodealer gehuisvest zal worden. Ford Nederland is in gesprek met een partij die de dealeractiviteiten van Van Nes vervolg gaat geven.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 november 2025
IVA-studenten bezoeken China
7 november 2025
Minder omzet, meer winst Nexen
7 november 2025
Sales versus aftersales
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
Meest bekeken berichten
Recente reacties