De Duitse gereedschapfabrikant introduceert een nieuwe generatie slagmoersleutels. De reeks slagmoersleutels bestaat uit zeven modellen, geschikt voor elke toepassing.

Vanaf nu is de kop van elke slagmoersleutel uitgevoerd in de huiskelur blauw van Hazet. Tevens bevat het handvat een verbeterde isolatie, waardoor er minder contact is met de koude delen van de machine en hierdoor nog comfortabeler is om mee te werken.

De bestseller 9012 SPC heeft nog meer power dankzij een verbeterde luchttoevoer en een geoptimaliseerde luchtmotor. Hierdoor stijgt het maximale koppel van de 1/2″ slagmoersleutel naar 750 Nm. Het losmoment groeit van 610 Nm naar 750 Nm. Ondanks de verbeteringen weegt de slagmoersleutel nog steeds slechts 2,6 kg.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 juni 2026
Blijf jezelf. Word Euromaster
9 juni 2026
Fastned opent eerste shop bij snellaadstation langs A2
9 juni 2026
Klanten willen langere garanties op occasion
9 juni 2026
Fietsendrager vaak niet automatisch meeverzekerd
9 juni 2026
Nieuwe Opel Astra komt opnieuw uit Rüsselsheim
9 juni 2026
VER en Vattenfall bundelen krachten rond laadervaring EV-rijders
Meest bekeken berichten
Recente reacties