Jeep Nederland zal tijdens de Maxxis Scan Covery Trial 2012 (MSCT) een actieve rol spelen als exclusieve autopartner en officieel sponsor. Zo levert Jeep naast de drie organisatie auto’s ook de twee media auto’s, waaronder een speciale Scan Covery Trial Wrangler voor Tom Coronel en Sander Janson.

“Het is prachtig dat we Jeep Nederland in de partnerfamilie van de Maxxis Scan Covery Trial hebben, dat als sponsor is zeer waardevol is voor de tocht”, aldus Wilfried Giesen, organisator van de MSCT.

Het Maxxis-team, met startnummer 61 en bestaande uit Jos Lugthart en Rein Maas, zal de zware wintertocht gaan rijden met een oranje Kia Sportage. Kia-dealer Van Kleef in Dordrecht levert de auto, die maandag 2 januari wordt overgedragen aan het team.

Maak hier kans op mooie prijzen in de MSCT-prijsvraag >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 juni 2026
Bosch lanceert digitale Vehicle Care Assistant
5 juni 2026
In Memoriam – Jo Rutten (1941 – 2026)
4 juni 2026
Liqui Moly zet QR-code in, in strijd tegen namaak
4 juni 2026
1 op de 4 auto’s wereldwijd elektrisch
4 juni 2026
Automechanika Frankfurt 2026 rekent op 4.500 exposanten
3 juni 2026
Arie van den Ban, oprichter Van den Ban Autobanden, overleden
Meest bekeken berichten
Recente reacties