Volgend jaar zal van vijftien tot en met zeventien november in Venray de vakbeurs Transport Venray 2011 worden georganiseerd. Het gaat volgens organisator Geert Huising om een nieuwe opzet die bestaat uit een samenvoeging van de bestaande concepten Carrosserie Vakdagen, Klein Transport en Autoprofessioneel & Schadeherstel. Deze vakbeurzen worden ook door Huising georganiseerd.

"Ik verwacht dat we voor driekwart putten uit de standhouders die zich nu presenteren op Klein Transport en de Carrosserie Vakdagen. Met name een aantal leveranciers van werkplaatsapparatuur hebben al aangegeven om mee te willen doen", vult Huising aan.

Naast dit nieuwe concept wordt door de beursorganisatie ook overwogen om op termijn een specifieke Autoprofessioneel en Schadeherstel vakbeurs in het Zuiden te gaan organiseren.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 april 2026
De eeuwige zoektocht naar het juiste gereedschap
9 april 2026
Recordomzet WashTec in 2025
9 april 2026
Hier krijg je de meeste flitsboetes van Nederland
9 april 2026
Brit mijdt hoge km-stand, maar rijdt wel langer door
9 april 2026
Bovemij Group boekt weer winst
9 april 2026
Bridgestone presenteert luchtloze banden voor maanvoertuig
Meest bekeken berichten
Recente reacties