Bandenproducent Apollo Vredestein heeft een prijsstijging aangekondigd per 1 mei 2017 voor de merken Vredestein en Apollo. De stijging is van toepassing op Europa en loopt op tot acht procent, exclusief structurele variaties en wisselkoersschommelingen.

Het betreft banden voor personenwagens, bestelwagens, landbouw en industriële toepassingen. De prijsstijging ligt in lijn met de toenemende grondstofprijzen in alle markten. Overigens liet Apollo-Vredestein twee weken terug nog desgevraagd weten geen plannen in die richting te hebben.

Met de koerscorrectie volgt het bedrijf Michelin en Pirelli, die onlangs met ingang van april een vergelijkbare prijsverhoging aankondigden op de vervangingsmarkt. Als boosdoener werden genoemd de stijgende grondstofprijzen, onder invloed van overstromingen in aanleverende landen, groeiende ontwikkelingskosten en de aantrekkende wereldeconomie. Pirelli verhoogt de prijzen “tot negen procent”, Michelin doet er acht procent bovenop.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
26 februari 2026
Personeelstekort Duitse auto-industrie zet ook werkplaatsen onder druk
Meest bekeken berichten
Recente reacties