De uitbraak van het coronavirus in Europa heeft geleid tot een nieuwe afgelasting. De organisatie van de Automechanika in Istanbul laat weten dat de beurs, die gepland stond van 2 tot 5 april, wordt uitgesteld.

Als nieuwe data voor de beurs wordt genoemd de periode van 25 tot 28 juni. Eerder besloot de organisatie van de Belgische vakbeurs Autotechnica ook al in verband met de coronacrisis de beurs te verplaatsen, naar begin oktober.

Record

In 2019 verwelkomde de belangrijkste Turkse beurs voor de aftermarket nog bijna 50.000 bezoekers uit 130 landen. Bijna 1400 exposanten uit 37 landen gaven acte de présence. Dat was al een record en de editie van 2020 leek dat record te gaan verbreken, maar dat zal nu op een later tijdstip moeten gebeuren.

Corona

Hoewel het coronavirus Turkije nog niet lijkt te hebben bereikt, vindt de organisatie het niet verantwoord de volksgezondheid in gevaar te brengen door mensen van over de hele wereld naar Turkije te laten komen. Dat is nog afgezien van de moeilijkheden die men vanuit verschillende landen zal ondervinden om Turkije binnen te komen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 december 2025
Best gelezen in 2025: RDW compenseert eigenaren kampeerauto
24 december 2025
Nieuw verkeersbord voor milieuzones
24 december 2025
Kennismaken met equipment in Koskamp Experience Center
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
Meest bekeken berichten
Recente reacties