Wie zijn Opel laat repareren bij een erkende dealer, ontvangt vanaf heden de Mijn Opel-pas. Met de kaart krijgt de eigenaar onder meer een jaar lang gratis pechhulp, een gratis aircocheck en een gratis tien-puntencheck tussen twee onderhoudsbeurten. Verder geeft de pas recht op korting bij diverse pretparken, winkels en evenementen en profiteert de pashouder van kortingen en andere Opel-acties.

De pashouder ontvangt met zijn pas een gebruikersnaam en een wachtwoord, waarmee hij via de website Mijnopel.nl kan inloggen op zijn persoonlijke pagina. Daarop staan bijvoorbeeld de geplande onderhoudsbeurten aangegeven en de uiterste datum voor de volgende APK-keuring.

Naast het lidmaatschap kan de klant voor een gering bedrag de Mijn Opel Plus-pas aanschaffen. Hiermee komen onder andere de kosten van diensten als de APK-keuring, bandenreparatie, het vervangen van lampjes, reparatie van een sterretje in de ruit en het bijvullen van vloeistoffen geheel voor rekening van Opel.

Een kijkje achter de schermen in de Opel-fabriek

[responsive-video identifier=”KN21kocQixY”]
Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 mei 2025
Occasionprijzen blijven licht stijgen
21 mei 2025
Apollo: Merk Vredestein blijft bestaan
21 mei 2025
Crisis is kans
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
Meest bekeken berichten
Recente reacties