Autec-VLT houdt van dinsdag 6 oktober tot en met donderdag 8 oktober weer open dagen op de locatie in Montfoort. Elke dag tussen 14:00 – 22:00 uur is er veel te beleven in de moderne Autec-VLT showroom. Gastsprekers zijn Jan Lammers (Le Mans), Wuf van Ginkel (Dakar) en Allard Kalff (Formule 1).

Wat hebben topprestaties in de autosport en automotive equipment gemeen? Jan Lammers, Wuf van Ginkel en Allard Kalff vertellen op een inspirerende en enthousiaste manier meer over deze gemeenschappelijke deler. Daarnaast geven zij antwoord op vragen, zoals: wat komt er allemaal bij kijken in de autosport en wat is de overeenkomst tussen ondernemer zijn en het racen binnen een raceteam?

• Dinsdag 6 oktober: Jan Lammers (Racing for Holland) over de 24 uur van Le Mans.
• Woensdag 7 oktober: Wuf van Ginkel (Ginaf Rally Power) over de Dakar Rally.
• Donderdag 8 oktober: Allard Kalff (RTL GP) over de Formule 1.

Naast adviezen van werkplaatsexperts en inspirerende sprekers geeft Autec-VLT ook een aantal uitgebreide productdemonstraties van onder andere de GTC-QX automatische bandenlepel, AWS uitlijncomputer en VLT remmentest- en diagnosebanken.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 augustus 2025
Mercedes met TSR in metaalrecycling
22 augustus 2025
Pirelli winnaar bandentest Auto Express
21 augustus 2025
‘ING beste allrisk-verzekeraar’
21 augustus 2025
BOVAG trekt Vakgarage De Kruijf terug uit verkiezing
21 augustus 2025
Toyota en Mazda testen energieopslagsysteem
21 augustus 2025
WA+ soms goedkoper dan WA
Meest bekeken berichten
Recente reacties