Recentelijk heeft ANWB onderzoek gedaan naar de grootste irritaties wat betreft parkeren. Het parkeren over twee vakken blijkt veruit de grootste irritatie op te leveren, zowel bij fileparkeren als in de parkeervakken.

Scheef of half in het vak parkeren staat op de tweede plaats en smalle parkeervakken op een derde. Ook vaak genoemd wordt het parkeren van niet-invaliden op een invalidenplek of van niet-elektrische auto’s op een laadplek. Elektrische rijders raken vooral geïrriteerd als laadplekken worden bezet door elektrische auto’s die niet aan het laden zijn, of klaar zijn met laden.

Andere irritaties die worden genoemd, zijn: te weinig parkeerplekken, het innemen van een vrije parkeerplek waarop jij stond te wachten, te langzaam inparkeren, parkeerschades veroorzaakt door derden, zonder briefje onder de ruitenwisser, hoge kosten voor parkeren, dubbel parkeren en slecht zicht bij inparkeren door bijvoorbeeld beplanting of verkeersborden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 mei 2025
MG opent grootste MG brandstore van Europa in Roermond
19 mei 2025
Aantal laadpunten gestegen, stagnatie dreigt
19 mei 2025
Vrouwen aan het stuur
19 mei 2025
Requal Equipment
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
Meest bekeken berichten
Recente reacties