Autobedrijf Hazenberg uit het Drentse Vries, in opdracht van Allianz Global Assistance ’s zomers ook pechhulpverlener in Frankrijk en Italië, verricht zijn diensten sinds kort eveneens per waterski rond het Gardameer. Ideetje van directeur Meindert Jan Hazenberg.

Hij omzeilt zo de filedrukte op de wegen rondom het meer. Via de weg bleek de afgelopen jaren als gevolg van grote drukte de aanrijtijd tot wel twee uur te kunnen oplopen. Om zowel de gestrande vakantiegangers als de elf technisch specialisten letterlijk tegemoet te komen, worden pechhulp en diagnose nu over water aangereikt.

Met de jetski is elke camping aan het Gardameer in hooguit een half uur te bereiken. Het bedrijf van Hazenberg brengt het idee deze zomer gedurende 3,5 week in praktijk; daarna neemt een collega uit Zuid-Nederland het stokje over. Dat de vakantiegangers alle nationaliteiten hebben, is geen probleem meer: het bedrijf is al zeven jaar ‘reddende .engel’ in Frankrijk en Italië.

Het Gardameer is een van de vijf locaties waar Autobedrijf Hazenberg pechhulp verleent. Ook in Souilliac (Dordogne), Narbonne (richting Spanje), Le Muy (Cote d’Azur) en Cecina (Toscane) zijn de monteurs actief. Het bedrijf startte in 2009, in opdracht van Bovag, met pechhulp tijdens de Tour de France; die dienst werd in de jaren daarna successievelijk uitgebouwd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
20 mei 2025
Euromaster ondersteunt Voedselbanken Nederland
20 mei 2025
Vijf nieuwe servicepunten KwikFit voor e-bikes
20 mei 2025
ARN: 98,8 procent van gewicht auto hergebruikt
Meest bekeken berichten
Recente reacties