Carel ten Horn verlaat vanaf 1 april de autobranche als verkoopdirecteur van de afdeling automotive bij Hamer Installatietechniek. Hij wordt opgevolgd door Peter Happel, die gisteren officieel aangenomen is als bedrijfsleider.

Peter Happel is geen onbekende in de automotivewereld. Hij heeft onder meer ervaring opgedaan als senior accountmanager bij Roordink Bedrijfswagens, was salesmanager bij MAN Nederland en key accountmanager bij BP Europe. Peter Happel zal de processen binnen de afdeling automotive van Hamer verder uitbouwen, met behulp van het huidige team.

Hamer is expert op het gebied van werkplaatsinrichting voor de automotivebranche, zowel personenauto’s en trucks, maar ook voor schadeherstelbedrijven en de industrie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 maart 2026
Caruso wordt lid van ADPA
5 maart 2026
Olieplas droogt op,maar nu nog even niet
4 maart 2026
Robert van Barneveld nieuwe directeur MahaExplora
4 maart 2026
Continental zegt vaarwel tegen kolen en zware stookolie
4 maart 2026
In dit grote Europese land zijn in februari 2026 slechts 12 benzineauto’s verkocht
4 maart 2026
Igus introduceert keramische kogellagers: 65x slijtvaster
Meest bekeken berichten
Recente reacties