De 38e editie van de Pirelli-kalender heeft het thema ‘Mythology’ gekregen en is dinsdag in Moskou gepresenteerd. Kunstenaar Karl Lagerfeld heeft foto’s gemaakt van 21 supermodellen, waarvan vijf mannelijke.

Lagerfeld heeft al het fotowerk in zijn Parijse studio gedaan en de beelden in zwart-wit gepubliceerd. "Ik vind dat het naakte lichaam erdoor wordt benadrukt; door het contrast komt de schoonheid van het lichaam beter uit." De 36 foto’s, die samen de 2011 kalender vormen, laten 24 verschillende onderwerpen zien, waaronder goden, helden en mythen. "Actrices en modellen brengen deze nieuwe helden tot leven en vertolken een nieuw concept van het schone", aldus Karl Lagerfeld.

De Amerikaanse actrice Julianne Moore is dit keer toch wel de opvallendste verschijning op de kalender als de vrouw van Zeus en de moeder van de Olympische goden.

Hier alvast een voorproefje:

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 juli 2025
An Dams bestuurder Profile International
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
3 juli 2025
Cyberveiligheid zet branche op scherp
Meest bekeken berichten
Recente reacties